Корзина
45 отзывов
  • picture 1
  • picture 2

О нас

         

Привіт, мене звати Дана Спасовська. В 2016 році я створила свій творчий осередок "MAiSTERNA" і стала творити з бетону... Для себе я обрала цей матеріал і хочу щоб ви подивилися на нього зовсім з іншого боку... В роботі я використовую тільки екологічні матеріали і велику увагу приділяю обробці поверхонь, та експериментам з кольором. Тоді до мене долучилися й інші знавці своєї справи, і зараз командою ми творимо для вас і з дерева, металу та скла.

Основна місія цього проекту - створення комфорту в ваших приміщеннях стильними та мінімалістичними предметами декору, які мають здатність надихати! Важливо оточувати себе та свій простір речами, які вас доповнюють, несуть теплоту, характер та індивідуальність... Ми за стиль та якість, що є основними принципами в моїй роботі.

Так як "MAiSTERNA" -це виробник, то ми маємо змогу виходити з представленого асортименту товарів і робити речі по індивідуальних замовленнях. Завжди раді спілкуванню та співпраці. 

   Якість наших виробів набагато вище встановлених цін на них. Надамо швидку доставку та гнучку цінову політику для постійних і оптових клієнтів. Раді допомогти Вам з вибором товару і втілити всі Ваші мрії в реальність.